Haber

Bolu Belediyesi, Paşaköy’den Sümer Mahallesi’ne direkt ulaşımı sağlayacak yeni bulvarın yapımına başladı.

Paşaköy’den Sümer Mahallesi’ne direkt ulaşımı sağlayacak yeni bulvarın yapımına Bolu Belediyesi tarafından başlandı. 1.800 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğinde olan bulvar, çalışmaların tamamlanmasıyla kısa sürede hizmete açılacak.

Bolu Belediyesi 2023 yazına yeni yollar, caddeler ve bulvarlarla şehrin ulaşım altyapısında çalışma yaparak girdi. Boluluların daha rahat, güvenli ve konforlu seyahat edebilmesi için Bolu Belediyesi tarafından şehrin batısına devasa yeni bir bulvar yapılıyor.

Paşaköy’den Sümer’e direkt bağlantı

Kılıçaslan, Paşaköy, Sandallar ve Seyit semtlerini birbirine bağlayacak yeni bulvarla ilgili çalışmalar kısa süre önce başladı. 1.800 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğindeki yeni bulvar; 8 metrelik çift şeritli bölünmüş yol, 3 metrelik refüj ve park ceplerinden oluşacak. Ayrıca trafiğin daha akıcı ve güvenilir olması için 4 adet döner kavşak yapılacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bulvar, Paşaköy Mahallesi’nden Sümer Mahallesi’ndeki Mudurnu Caddesi’ne direkt ulaşımı sağlayacak.

Kısa süre sonra hizmete girecek

Çalışmaların hummalı bir şekilde devam ettiği Bolu Belediyesi, kısa sürede tamamlayıp hizmete açmayı planlıyor. – BÖLÜNMÜŞ

habersultanhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu