Haber

Kartepe’nin ünü sahaya çıktı

Kartepe Belediye Başkan Vekili M. Mustafa Kocaman, 2. Şöhret Turnuvasında emeği geçen gruplara başarılar diledi.

Kartepe Belediyesi ve Kartepe Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen 2. Fame Turnuvası, birbirinden heyecanlı müsabakalarla devam ediyor. Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, Şeref Turnuvası’nda emeği geçen gruplara başarılar dileyerek, “Bu turnuvada tatlı bir rekabet ve dostluklar yaşanıyor” dedi.

 

SON MAÇ 31 AĞUSTOS’TA

20 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri ​​arasında düzenlenen Tournament of Fame’de 40-49 yaş grubundan 12 takım, 50 yaş ve üzeri 7 takım kıyasıya mücadele ediyor. Derbent Stadı’nda düzenlenen müsabakalarda 40-49 yaş grubu 30’ar dakikalık iki devre, 50 yaş üstü ise 25’er dakikalık iki devre şeklinde mücadele ediyor. Eleme yöntemiyle düzenlenen turnuvada şampiyon takım, 31 Ağustos 2023 Perşembe günü final maçı olacak.

 

19 PERSONEL ÇALIŞIYOR

Kartepe Belediyesi ve Kartepe Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen 2. Fame Turnuvası’nda 40-49 yaş gruplarında Acısu, Eşme, Uzunçiftlik, Maşukiye, Nusretiye, Suadiye, Şirinsipor, Köseköy İstasyon, Arslanbey, Sarımeşe, Uzuntarla, Derbentspor A Grubu’nda mücadele ediyor. Sarımeşe, Nusretiye, Arslanbey, Köseköy, Şirinspor, Suadiye ve Derbentspor ellerinden geleni yapıyor.

 

SANA BAŞARILAR DİLİYORUM

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Turnuvada tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” diyen Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Bu turnuvada tatlı bir rekabet ve dostluk çok yaşanıyor. Kartepe’miz için bir klasik.Kartepe’mizin çınarlarını bu örnek davranışlarından dolayı kutluyorum.Bu turnuva sporun her yaşta yapılabileceğinin en güzel göstergesidir.Tüm hemşerilerimi bu heyecanlı maçları izlemeye davet ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu